Eksklusiivne mandala Loomapäästegrupp MTÜ toetuseks
Eksklusiivne mandala Loomapäästegrupp MTÜ toetuseks kapil

Oksjonile läheb eksklusiivne, just selle oksjoni jaoks käsitööna maalitud mandala maal „Loomade imeline vägi aitab tuua Su ellu armastust, õnne, küllust, rahu, tasakaalu ja kaitset”

Tegemist on akrüülmaaliga, mis on maalitud lõuendile puuraamil, mõõtmetes 30*30 cm

Hoolikalt valitud ja loomadest inspireeritud sümbolid aitavad paremini mõista loomade, lindude ja putukate erilist kohta meie maailmas ning toovad esile nende väärtuse. Iga sümbol sellel maalil kannab endas olulist tähendust, et tuua Sinu ellu armastuts, õnne, küllust, rahu, tasakaalu ja kaitset.

Luigepaar südamega nende vahel esindab armastust ja ühtsust, tuues sinu ellu erilise läheduse.

Kaksteist kala, üks iga kuu jaoks aastas, toovad endaga kaasa külluse ja õnne, meenutades, et iga päev on uus võimalus saavutusteks.

Punased lootose õied sümboliseerivad armastust, puhastust ja uut algust aidates Sul leida rahu ja tasakaalu.

Siil ja kilpkonn sümboliseerivad võimet kaitsta end negatiivsete energiate eest.

Koer ja kass toovad sinu koju rõõmu ja truudust, luues sooja ja lõõgastava atmosfääri.

Neljaleheline ristikhein on õnne sümbol, mis toob sulle head õnne ja õitsvat elu.

Lepatriinu, tuvi ja liblikas sümboliseerivad õnne, rahu, ja muutuste ilu.

Boonusena saate maaliga kaasa ka põhjalikuma sümbolite selgituse.

Tee head endale ja maailmale, saades osa sellest imelisest kunstiteosest ja panustades samal ajal heategevusse. Nüüd on Sinu võimalus tuua koju mitte ainult ilu ja rahu, vaid ka lootust ja abi loomadele, kes seda kõige enam vajavad.

Kogu maali müügist saadav tulu läheb Loomapäästegrupp MTÜ toetuseks!!!

Miks just Loomapäästegrupp?

Valisin annetuse jaoks välja just Loomapääste Grupp MTÜ, sest nad ulatavad abikäe hätta sattunud loomadele – pole vahet, kas tegu on koera või kassiga või hoopis tuvi või luige või siili või orava või hoopis kitsekesega. On olnud palju juhtumeid, kus just Loomapääste Grupp osutunud selleks viimaseks õlekõrreks raskelt viga saanud loomadele. Ning just tänu neile on need loomad elule tagasi toibutatud.

Millega tegeleb Loomapäästegrupp MTÜ ning mis mind ajendas just nende toetuseks sellist oksjonit korraldama saad täpsemalt lugeda siit.

Oksjon kestab kuni 14. oktoobrini kl 18.00.
Oksjon pikeneb 10 min võrra – see tähendab, et kui keegi teeb viimasel minutil enne sulgemist pakkumise, siis pikeneb oksjoni aeg 10 minuti võrra. Kui selle aja jooksul uut pakkumist ei tule, läheb hind lukku ja viimase pakkumise tegija on oksjoni võitnud. Kui tuleb uus pakkumine, siis pikeneb oksjon veel 10 min võrra. Seda seni, kuni pikendatud aja jooksul uut pakkumist ei tule.