window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-4W50MTFWX3');

Mandala kalender 2024 (A3 formaat)

35,00 

Laost otsas

Mandala kalender 2024 (A3 formaat) – ettetellitav toode*!!!

Lisan ennast toote soovinimekirja!

Mandala kalender 2024 on püstine klassikaline seinakalender, 12 lehte, 1 kuu ühel lehel (eelmine ja järgmine kuu väiksemalt), valge traatkammköide, metallist seinakinnitus.

Kalender  sisaldab riiklike pühasid ja tähtpäevi, rahvakalendri tähtpäevi, kuufaase, päikese tõusu ja loojangu kellaaega (1 päeval nädalas) ning aastaaegade alguseid.

Mandala Kalender 2024 on midagi enamat kui lihtsalt ajahalduse vahend – see on värav enda sügavamate mõtete ja unistuste juurde. Iga kuu pakub Sulle võimalust sukelduda mandala kunsti ja sümbolitesse, et avada uks Sinu sisemisse maailma.

Piltidel on illustreeriv tähendus! Ühel pildil on kõigi 12 kuu mandalate pildid koondatud ülevaate saamiseks ühele pildile, tegelikult selline koondpilt kalendris puudub!

* Ettetellitava toote tarneaeg on kuni 30 tööpäeva!

 

 

Laost otsas

Kirjeldus

Siin on mõned põhjused, miks osta endale just Mandala kalender 2024:

  1. Iga kuu jaoks loodud ainulaadne mandala pilt ei ole lihtsalt kaunistus – see on sinu inspiratsiooniallikas. Mandalate disainid on hoolikalt valitud, et suunata sinu mõtteid ja emotsioone, julgustades sind astuma oma eesmärkide poole.
  2. Mandala kalendri iga lehekülg sisaldab kahte olulist komponenti. Ühel pool on intrigeeriv mandala, mis kutsub sind rahustama ja keskenduma, ning teisel pool on selgitus selle mandala sümbolite tähendusest. See aitab sul mõista nende tähendust ja kuidas neid oma elus rakendada.
  3. Mandala kalender on ka suurepärane kingiidee sõpradele ja perele. See näitab, et hoolid nende heaolust ja soovid neid inspireerida.

Las see mandala kalender saab sinu kaaslaseks eduka ja teadliku aasta saavutamisel. Hangi see juba täna ja asu oma teekonnale isikliku ja professionaalse kasvu suunas!

Title

Go to Top