Hannes Võrno portreede näidised

Hannes Võrno maalitud portree seanss

Hannes Võrno maalitud portree seanss

Hannes Võrno otsustas oksjonile panna maalitud portree seansi.

Alghind on 250 eurot!

Näeks see välja nii, et enampakkumise võitja saab endast portree, mille valik on kas foto järgi vôi natuurist maalitud.

Hannes Võrno

Veidi kunstnikust

Veidi kunstnikust

Minu nimi on Hannes Võrno ja olen tegelenud kunstiga nii kaua kui ennast mäletan. Õppisin alates esimesest klassist kunstikallakuga klassis. Seejärel Tartus, Kunstikoolis (Pallas) ning Eesti Kunstiakadeemias. Inimesena olen suutnud jätta jäljed eri valdkondadesse, alates televisioonist, sõjandusest ja jahindusest kuni ühiskondlike tegevusteni vabatahtlikuna.

Minu stiilil ei ole nime, sest pürgin sinnapoole, kus ma suudan kujutada tundeid ja emotsioone, meeleolusid ja õhustikke. Stiil saab tekkida millegi pealt ning niiöelda “oma stiil” on see, mis kunstnikul kõige paremini välja tuleb. Ma olen hea joonistaja ning väga õppimishimuline maalija.

Mind inspireerib lugu. Minu jaoks on kunstis, olgu millises kunstiliigis tahes, oluline LUGU. Kunst, mis inspireerib vaatajat selleta, et proovida mõista kunstniku loomingut koos selle seletuskirja ja kasutusjuhendiga.

Olen tegelenud kunstiga üle kolmveerandi oma senisest elust. Joonistan ja maalin portreid ja maastikke. Pildistan, teen kalligraafiat ja kirjakunsti. Nõustan ruumi kujundamist ja aitan luua riietumisstiili. Juhendan maali- ja joonistus- ning kirjakunstihuvilisi.

Miks just Loomapäästegrupp?

Miks just Loomapäästegrupp?

Osalen Loomapäästegrupi heategevuskampaanias sest minu varasemad kokkupuuted heategevusega on olnud üsna ühesugused. Olgu see Lastehaigla fondile või Ukraina abistamiseks annetatud mitmed maalid, ei ütle inimesed isegi aitähh. Loom oskab seda sõnadeta ja Jumal näeb ning sa saad tagasi rohkem kui annad. Ma veel loodan ja soovin et see abi ei kulu taas millelegi muule kui tõesti abi vajava looma aitamiseks.

NB! Kommentaari oma panust jättes kinnitab kommenteerija, et on lugenud kõiki Loomapäästegrupi jõuluoksjoni reegleid ja nõustub nendega täielikult! 

1 kommentaar

  1. Kristin Tomson 1. jaan. 2024 at 00:16

    Oksjon on lõppenud! Kahjuks pakkumisi ei tehtud!
    Aitäh, Hannes Võrno, et pakkusid välja selle suurepärase võimaluse maalitud portree seansi näol! Aitäh, et soovisid aidata! Ehk järgmisel korral läheb paremini!
    Head uut aastat kõigile!