Kristin tomson mandala maal “Loomade imeline vägi”

Kristin tomson mandala maal “Loomade imeline vägi”

Eksklusiivne mandala "Loomade imeline vägi" jõuluoksjonil Loomapäästegrupp MTÜ toetuseks kapil
Eksklusiivne mandala "Loomade imeline vägi" jõuluoksjonil Loomapäästegrupp MTÜ toetuseks

Heategevuslikul jõuluoksjonil on Kristin Tomsoni poolt käsitööna maalitud mandala maal “Loomade imeline vägi”

Alghind on 375 eurot!

Tegemist on akrüülmaaliga, mis on maalitud lõuendile puuraamil, mõõtmetes 30×30 cm. Hoolikalt valitud ja loomadest inspireeritud sümbolid aitavad paremini mõista loomade, lindude ja putukate erilist kohta meie maailmas ning toovad esile nende väärtuse. Iga sümbol sellel maalil kannab endas olulist tähendust, et tuua Sinu ellu armastust, õnne, küllust, rahu, tasakaalu ja kaitset.

 • Luigepaar südamega nende vahel esindab armastust ja ühtsust, tuues sinu ellu erilise läheduse.
 • Kaksteist kala, üks iga kuu jaoks aastas, toovad endaga kaasa külluse ja õnne, meenutades, et iga päev on uus võimalus saavutusteks.
 • Punased lootose õied sümboliseerivad armastust, puhtust ja uut algust, aidates Sul leida rahu ja tasakaalu.
 • Siil ja kilpkonn sümboliseerivad võimet kaitsta end negatiivsete energiate eest.
 • Koer ja kass toovad Sinu koju rõõmu ja truudust, luues sooja ja lõõgastava atmosfääri.
 • Neljaleheline ristikhein on õnne sümbol, mis toob sulle head õnne ja õitsvat elu.
 • Lepatriinu, tuvi ja liblikas sümboliseerivad õnne, rahu ja muutuste ilu.

Boonusena saate maaliga kaasa ka põhjalikuma sümbolite selgituse. Tee head endale ja hätta sattunud loomadele, kelle elu võib sõltuda just Sinu panusest oksjonile! Kogu maali müügist saadav tulu läheb täies ulatuses Loomapäästegrupp MTÜ toetuseks.

Kristin Tomson - mandala maali autor

Veidi kunstnikust

Veidi kunstnikust

Minu nimi on Kristin. Maalimise ja joonistamisega olen tegelenud juba alates lapsepõlvest. Olen käinud erinevates kunstiringides ja meeleldi võtan osa erinevatest maalimisalastest töötubadest. Minu huvi mandalate vastu sai alguse, kui minu kätte sattus kirgastav värviraamat “Elujõu mandalad”. Tundsin naudingut nende värvimisest. Inspiratsioon, kuidas värve paigutada tuli justkui iseenesest minu seest.

Mind huvitab Feng Shui ja paelub erinevate sümbolite rikkalik maailm. Neid teadmisi olen kasutanud ka oma mandala maalide juures. et aidata mandalate abil luua keskkond, mis parimal moel toetab selle omaniku unistusi ja eesmärkide saavutamist.

Miks just loomapäästegrupp?

Miks just loomapäästegrupp?

Valisin annetuse jaoks välja just Loomapäästegrupp MTÜ, sest nad ulatavad abikäe hättasattunud loomadele – pole vahet, kas tegu on koera või kassiga või hoopis tuvi või luige või siili või orava või hoopis kitsekesega. On olnud palju juhtumeid, kus just Loomapäästegrupp on osutunud selleks viimaseks õlekõrreks raskelt viga saanud loomadele ja just tänu neile on need loomad elule tagasi toibutatud.

Minu tähelepanu köitis Loomapäästegrupp MTÜ esimest korda siis, kui Tallinnas, Laagna teel juhtus üliraske autoavarii, kus lisaks inimestele sai väga raskelt vigastada ka ühes autos viibinud hundikoer. Just Loomapäästegrupp oli see, kes ulatas tol hetkel abikäe, nende korraldatud kampaania ja kogutud annetuste toel õnnestus see koer elule tagasi toibutada ja pärast pikka ravi koju taastuma saata. See oli südant liigutav ja sööbis mulle mällu.

Olen ka ise aastaid olnud koeraomanik ning ühe koera ka hoolimatu autojuhi tõttu mu oma silme all kaotanud kui olin veel laps. Mul on olnud kaks koera, kes vanaduses haiguste tagajärjel on pidanud lahkuma. Seetõttu mõistan hästi nende loomaomanike meeleheidet, kelle lemmik ootamatult viga saab ja vajab kiiret erakorralist ravi.

Mõni aeg tagasi kogus Loomapäästegrupp MTÜ annetusi kutsikas Betty’le, kes oli saanud raske peatrauma ja kelle raviarved läksid tuhandetesse eurodesse. Siiski õnnestus heldete annetajate toel ka selle kutsika elu päästa ning ta koju taastuma saata.

Viimane erakordne pääsemine liigutas ilmselt iga loomasõbra südant, kui kilomeetreid auto järel lohisenud koer Vunts alias Woodi, nagu teda uues kodus kutsutakse, heade annetajate abiga ja arstide pingutustega terveks raviti. Vuntsi raviarved olid üle 8600 euro! Vunts on oma traagilise looga ilmselt eesti üks kuulsamaid koeri hetkel.

Just selliste lugude pärast otsustasingi oma abikäe ulatada just Loomapäästegrupp MTÜ’le. Nad väärivad seda!

NB! Kommentaari oma panust jättes kinnitab kommenteerija, et on lugenud kõiki Loomapäästegrupi jõuluoksjoni reegleid ja nõustub nendega täielikult! 

1 kommentaar

 1. Kristin Tomson 1. jaan. 2024 at 00:16

  Oksjon on lõppenud! Kahjuks ei tehtud ühtegi pakkumist!
  Ehk järgmine kord läheb paremini.
  Head uut aastat kõigile!