window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-4W50MTFWX3');

Draakoni aasta mandala pusle

46,00 

Laos

Draakoni aasta mandala pusle – ettetellitav toode*!!!

Avasta draakoni aasta mandala pusle võlu ja sügavus – kõik ühes imelises kogemuses! Loov, meditatiivne ja kaunis – see pusle mitte ainult ei pakku tundeid, vaid kannab endas ka Hiina kultuuri rikkalikku pärandit. Astu teekonnale läbi aegade ja kultuuride ning loo enda ümber rahu ja tasakaalu. Hangi oma draakoni aasta mandala pusle juba täna ja lase sellel rikkalikul kogemusel oma südamesse hiilida!

Piltidel on illustreeriv tähendus!

* Ettetellitava toote tarneaeg on kuni 30 tööpäeva!

Laos

Kirjeldus

Draakoni aasta mandala pusle viib Sind teekonnale sügavale Hiina kultuuri ja sümboolikasse, kus pusle kokkupanek saab tõeliseks elamuseks. Selleks, et saaksid täielikult nautida selle pusle võlu ja sügavust, koostasin Sulle tervikliku kasutusjuhendi, selgitades lahti kasutatud sümbolid ning kuidas igaüks neist võib rikastada sinu elu.

Kuidas Kasutada Juhendit ja Draakoni aasta mandala puslet:

  1. Samm-sammuline Pusle kokkupanek: Alusta mandala pusle kokkupanekut sellega, et tutvud kõigepealt käesoleva juhendiga, keskendudes igale sümbolile ükshaaval.

  2. Sümbolite Mõistmine: Loe läbi sümbolite seletused baqua trigrammide, draakoni, draakoni tantsijate, lõvitantsijate, lõpmatuse sümboli, fööniksi, hiina laterna ja kalade kohta. Mõtle, kuidas saad neid sümbolite omadusi oma ellu rakendada.

  3. Meditatiivne Töö: Tee pusle kokkupanek meditatiivseks tegevuseks. Hinga sügavalt sisse ja välja, sukeldu sümbolitele ning tunneta nende mõju. Seo need sümbolid oma soovide ning eesmärkidega, mida tahad sellel aastal saavutada.

  4. Lõpetamine ja Reflektsioon: Kui pusle on valmis, istu vaikselt selle ees. Mõtle, kuidas see kogemus Sind mõjutas. Mida sa oled õppinud sümbolitest ja nende tähendusest?

Pusle on pakendatud kenasse karpi ja juurde on lisatud väike pusle pildikaart ning põhjalik kasutusjuhend koos kõigi kasutatud sümbolite selgitusega.

Draakoni aasta mandala pusle teeb valmis Print Grupp Stuudio.

Title

Go to Top