window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-4W50MTFWX3');

Mandala kalender 2024 (A4 formaat)

26,00 

Laost otsas

Mandala kalender 2024 (A4 formaat) – ettetellitav toode*!!! 

Lisan ennast toote soovinimekirja!

Mandala kalender 2024 on püstine klassikaline seinakalender, 12 lehte, 1 kuu ühel lehel (eelmine ja järgmine kuu väiksemalt), valge traatkammköide, metallist seinakinnitus.

Kalender  sisaldab riiklike pühasid ja tähtpäevi, rahvakalendri tähtpäevi, kuufaase, päikese tõusu ja loojangu kellaaega (1 päeval nädalas) ning aastaaegade alguseid.

Kui otsid viisi, kuidas tuua oma igapäevaellu rahu, loovust ja tasakaalu, siis on Mandala kalender 2024 just see, mida vajad. Iga kuu jaoks disainitud kaunis mandala pilt koos sügavate tähendustega sümbolitega muudab selle kalendri unikaalseks ja silmapaistvaks. See kalender ei ole lihtsalt ajahaldamise vahend, vaid ka teekond eneseavastamise ja vaimse harmoonia poole.

Piltidel on illustreeriv tähendus! Ühel pildil on kõigi 12 kuu mandalate pildid koondatud ülevaate saamiseks ühele pildile, tegelikult selline koondpilt kalendris puudub!

* Ettetellitava toote tarneaeg on kuni 30 tööpäeva!

 

Laost otsas

Kirjeldus

Siin on mõned põhjused, miks osta endale just Mandala kalender 2024:

  1. Iga kuu jaoks on loodud ainulaadne mandala pilt, mis on inspireeritud loodusest, aastaajast või hooajaliste pidustuste teemadest. Igal mandalal on sügav tähendus ja see toob Sinu igapäeva loomingulist sära, värsket inspiratsiooni ja uusi vaatenurki.
  2. Kalendri tekstipool sisaldab rikkalikku teavet kasutatud mandalates leiduvate sümbolite ja nende tähenduste kohta. Saad uurida sügavamalt nende iidsete märkide varjatud sõnumeid ning leida seoseid oma igapäevaelu ja spirituaalse maailma vahel.
  3. Mandala Kalender pakub sulle visuaalset naudingut ja on ideaalne tööriist enesearenduseks ja vaimseks kasvamiseks. Tutvu iga kuu uue mandalaga, õpi sümbolite tähendusi ja lase neil Sind juhendada oma teekonnal parema enesetunnetuse poole.

Las mandala kalender saab Sinu igapäevaseks rahu allikaks ja inspireerigu Sind igal sammul. Hangi see juba täna ja alusta oma teekonda sügavama eneseteadlikkuse poole!

Title

Go to Top