window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-4W50MTFWX3');
 • Armastuse ja sõpruse mandala kruus - ettetellitav toode*!!! Kutsu oma ellu armastust ja uusi sõpru või tee kaunis kingitus oma lähedastele. Kasutatud sümbolid toetavad suhteid, armastuse ja sõpruse energiaid. Piltidel on illustreeriv tähendus! *Ettetellitava toote tarneaeg on kuni 30 tööpäeva!
 • Me kipume sageli vaatama maailma üsna must-valgelt - see on õige või vale, hea või halb jne. Tegelikult on maailmas aga väga palju erinevaid värve. Kui lubame endal olla avatud, siis võime üllatuda, kui palju on elul meile tegelikult pakkuda. See maal tuletabki meelde, et maailm ei ole must-valge ning olles avatud hakkate üha rohkem nägema värve enda ümber, kogema rõõmu, tõelist õnnetunnet, armastust ja küllust oma elus. Kasuta mandala tugevdamiseks afirmatsiooni:

  Olen avatud kõigile võimalustele, mis elu mulle pakub! Võtan tänutundega vastu kogu rõõmu, õnne, armastuse ja külluse, mis elul on mulle pakkuda!

  Loe täpsemalt toote kirjeldusest. See on unikaalne eksemplar, mis on maalitud akrüülvärvidega lõuendile papil mõõtmetes 12,4*12,4 cm.
 • See on mandala, mis aktiveerib sinu elus armastuse ja külluse energiad ning toetab uusi alguseid. Kasuta mandala tugevdamiseks afirmatsiooni:

  Loon oma elu armastuse ja külluse energias. Olen avatud kõigile uutele võimalustele, mis toetavad mind mu eluteel.

  Loe täpsemalt toote kirjeldusest. See on unikaalne eksemplar, mis on maalitud akrüülvärvidega lõuendile papil mõõtmetes 12,5*12,5 cm.
 • Kutsu unikaalse mandala maaliga ellu rahu, inspireeri ja muuda oma elu! See maal loob sügavat sisemist rahu, inspireerib sind ja annab motivatsiooni elus muutusi teha. Mustrid pakuvad kaitset ja tasakaalu, värvid ja sümbolid aga loovad positiivset energiat ja loovust. Kogedes selle maali mõju, tunned end tugevana, tasakaalus ja valmis astuma vastu uutele väljakutsetele, täis positiivset energiat ja loovust. Loe täpsemalt toote kirjeldusest. See on unikaalne eksemplar, mis on maalitud akrüülvärvidega lõuendile papil mõõtmetes 25*25 cm.

Title

Go to Top