window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-4W50MTFWX3');

Tervendav mandala – kutsu ellu rahu, kaitset, õnne, armastust, viljakust

225,00 

Ainult 1 laos

Soovid kutsuda oma ellu rahu, kaitset, õnne, armastust ja viljakust? Siis on “Tervendav mandala – kutsu ellu rahu, kaitset, õnne, armastust, viljakust” just see, mida Sa vajad!

Mandala maalid toovad positiivset energiat Sinu ellu igal ajal ning pakuvad Sulle silmailu rõõmsate ja positiivsete värvidega sobides kaunistama Sinu kodu või kabinetti kontoris.

Mandala maalides kasutatud sümbolitele keskendudes saad kutsuda oma ellu rahu, kaitset, õnne, armastust ja viljakust. Mandalas kasutatud sümbolite kohta loe täpsemalt toote kirjeldusest.

Mandala maal on käsitööna maalitud originaalmaal, mis on maalitud akrüülvärvidega lõuendile papil mõõtmetes 25*25 cm.

Iga maal on unikaalne eksemplar – see on kordumatu ja teistest erinev!

Transport Omniva pakiautomaatidesse on tasuta!

 

Ainult 1 laos

Kirjeldus

Mandala maalides olen kasutanud erinevaid sümboleid, mida vaadeldes ja mille üle mõtiskledes saad anda mandala maalile “ülesande” kutsuda Sinu ellu just neid väärtusi, mis sind kõige rohkem kõnetavad.

 • Päikest on läbi aegade austatud ja see on olnud oluline sümbol mitmetes erinevates kultuurides. Päikest on kasutatud läbi aegade olulise võimu sümboline. Päike on ka viljakuse sümbol, sest tänu tema valgusele ja kuumusele saab elu Maal areneda.
 • Lained on lõputus liikumises. Lained kujutavad voolamist, vajadust pääseda liikuma, viia ellu muutus, edasi liikuda või liikumas püsida. Antud pildil on lained erinevate tšakrate värvides, kandes endas erinevate tšakrate tervendavaid energialaineid.
 • Lootose õis on Jumalik lill, puhtuse, tarkuse ja jumaliku valgustuse sümbol. Feng Shui lootos sümboliseerib loovat jõudu ja vaimset õitsengut. Selle pungades on peidus väljendamatu potentsiaal. Lootos on üks võimsamaid talismane, Suur Buddha nimetab seda kõige sobivamaks märgiks kogu maakera elanikkonnale.
 • Punane lootose õis on armastuse, kire ja romantika sümbol. Seda peetakse ka igavese ja sügava tähendusega armastuse sümboliks, mis tähistab pühendunud suhteid.Punane lootose lill on ka kaastunde sümbol. Sellepärast on punane lootose lill seotud Buddha kaastunde kuvandiga.
 • Kala – Tegemist pole ainult kristliku sümboliga, vaid kala kujutist on juba iidsetest aegadest seostatud emajumalannaga. Põhja-Ameerikas on kala tootemloom ning sümboliseerib varjatud teadmisi, tema kujutist kantakse kaitseks kurja eest.
 • Süda on üks tuntumaid armastuse sümboleid. Kaks südant tähistavad minu jaoks seda, et kaks südant, mis kokku on loodud, saavad igal juhul kokku ja jäävad kokku.
 • Lilleõied on olemasolu sümbol, igavese uuenemise ja kevade sümbol.
 • Neljaleheline ristikheina kuldsel taustal. Kuldset värvi on alati peetud külluse sümboliks. Neljaleheline ristikhein on tuntud hea õnne sümbol. Nagu üks iidne Iiri salmike ütleb, väljendab iga ristikheina leheke elu erinevaid aspekte:

  Üks leht kuulsusele,

  üks rikkusele,

  üks truule armsamale,

  üks suurepärasele tervisele –

  kõik on neljalehelises ristikheinas

 • Kuldmünt hõbedasel taustal – Kuldmünt meelitab majja rahavoogusid ja soodsat energiat, mis stimuleerib teie sissetulekute kasvu. Hõbedat seostatakse prestiiži, jõukuse, õitsengu ja uuendusmeelsusega. Emotsionaalselt on hõbedane värv rahustav ja tasakaalustav.
 • Valge lind ehk valge tuvi on armastuse ja rahu sümbol. Valge lind lendab vastu päikese tõusule ehk uuele algusele.
 • Palm on tuntud elupuuna nii Araabias kui ka Egiptuses, see sümboliseerib Päikest , viljakust ja võitu. Klassikalises kreeka-rooma traditsioonis tervitati palmiokstega lahingute ja spordivõistluste võitjaid, kristlastel aga sümboliseerib palm võitu.

Aseta mandala maal kodus või kontoris kõige nähtavamasse kohta, et seda võimalikult sagedasti näeksid. Iga kord, kui mandalat silmitsed keskendu sind kõnetavale sümbolile, palu mandalal tuua sinu ellu just neid väärtusi, mida soovid oma ellu kutsuda.

Kõik mandala maalid kuuluvad autorile ning neid ei ole mingil viisil õigus kasutada ilma autori loata.
Kui soovid mõnda mandala maali reprodutseerida mistahes viisil, võta palun eelnevalt autoriga ühendust.
Piltidel on illustratiivne tähendus.

Title

Go to Top