window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-4W50MTFWX3');

Mandala armastuse, vaimse õitsengu ja viljakuse meelitamiseks

255,00 

Ainult 1 laos

Soovid kutsuda oma ellu rohkem armastust, vaimset õitsengut ja viljakust? Siis vajad Sa mandalat armastuse, vaimse õitsengu ja viljakuse meelitamiseks enda ellu.

Mandala maalid toovad positiivset energiat Sinu ellu igal ajal ning pakuvad Sulle silmailu rõõmsate ja positiivsete värvidega sobides kaunistama Sinu kodu või kabinetti kontoris.

Mandala maalides kasutatud sümbolitele keskendudes saad kutsuda oma ellu armastust ja viljakust. Mandalas kasutatud sümbolite kohta loe täpsemalt toote kirjeldusest.

Mandala maal on käsitööna maalitud originaalmaal, mis on maalitud akrüülvärvidega lõuendile puuraamil mõõtmetes 30*30 cm.

Iga maal on unikaalne eksemplar – see on kordumatu ja teistest erinev!

Transport Omniva pakiautomaatidesse on tasuta!

 

Ainult 1 laos

Kirjeldus

Mandala maalides olen kasutanud erinevaid sümboleid, mida vaadeldes ja mille üle mõtiskledes saad anda mandala maalile “ülesande” kutsuda Sinu ellu just neid väärtusi, mis sind kõige rohkem kõnetavad.

  • Päikest on läbi aegade austatud ja see on olnud oluline sümbol mitmetes erinevates kultuurides. Päikest on kasutatud läbi aegade olulise võimu sümboline. Päike on ka viljakuse sümbol, sest tänu tema valgusele ja kuumusele saab elu Maal areneda.
  • Lootose õis on Jumalik lill, puhtuse, tarkuse ja jumaliku valgustuse sümbol. Feng Shui lootos sümboliseerib loovat jõudu ja vaimset õitsengut. Selle pungades on peidus väljendamatu potentsiaal. Lootos on üks võimsamaid talismane, Suur Buddha nimetab seda kõige sobivamaks märgiks kogu maakera elanikkonnale.
  • Punane lootose õis on armastuse, kire ja romantika sümbol. Seda peetakse ka igavese ja sügava tähendusega armastuse sümboliks, mis tähistab pühendunud suhteid.Punane lootose lill on ka kaastunde sümbol. Sellepärast on punane lootose lill seotud Buddha kaastunde kuvandiga.

Aseta mandala maal kodus või kontoris kõige nähtavamasse kohta, et seda võimalikult sagedasti näeksid. Iga kord, kui mandalat silmitsed keskendu sind kõnetavale sümbolile, palu mandalal tuua sinu ellu just neid väärtusi, mida soovid oma ellu kutsuda.

Kõik mandala maalid kuuluvad autorile ning neid ei ole mingil viisil õigus kasutada ilma autori loata.
Kui soovid mõnda mandala maali reprodutseerida mistahes viisil, võta palun eelnevalt autoriga ühendust.
Piltidel on illustratiivne tähendus.

Title

Go to Top