window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-4W50MTFWX3');

Mandala armastuse, külluse, muutuste ja tasakaalu meelitamiseks

175,00 

Ainult 1 laos

Soovid kutsuda oma ellu rohkem armastust, küllust, muutusi ja tasakaalu? Siis “Mandala armastuse, külluse, muutuste ja tasakaalu meelitamiseks” on just see, mida Sa vajad.

Mandala maalid toovad positiivset energiat Sinu ellu igal ajal ning pakuvad Sulle silmailu rõõmsate ja positiivsete värvidega sobides kaunistama Sinu kodu või kabinetti kontoris.

Mandala maalides kasutatud sümbolitele keskendudes saad kutsuda oma ellu armastust ja rahu ning äratada endas rohkem loovust. Mandalas kasutatud sümbolite kohta loe täpsemalt toote kirjeldusest.

Mandala maal on käsitööna maalitud originaalmaal, mis on maalitud akrüülvärvidega lõuendile papil mõõtmetes 20*20 cm.

Iga maal on unikaalne eksemplar – see on kordumatu ja teistest erinev!

Transport Omniva pakiautomaatidesse on tasuta!

 

Ainult 1 laos

Kirjeldus

Mandala maalides olen kasutanud erinevaid sümboleid, mida vaadeldes ja mille üle mõtiskledes saad anda mandala maalile “ülesande” kutsuda Sinu ellu just neid väärtusi, mis sind kõige rohkem kõnetavad.

  • Lained on lõputus liikumises. Lained kujutavad voolamist, vajadust pääseda liikuma, viia ellu muutus, edasi liikuda või liikumas püsida.
  • Kuldmünt meelitab majja rahavoogusid ja soodsat energiat, mis stimuleerib sissetulekute kasvu.
  • Hõbedat seostatakse prestiiži, jõukuse, õitsengu ja uuemeelsusega. Emotsionaalselt on hõbedane värv rahustav ning tasakaalustav.
  • Süda on üks tuntumaid armastuse sümboleid. Kaks südant tähistavad minu jaoks seda, et kaks südant, mis kokku on loodud, saavad igal juhul kokku ja jäävad kokku.
  • Roosa taust südamete ümber on samuti tähenduslik – roosa värv on soe, hoolitsev, armsus, rahulik, rahustav, romantiline, intiimne, lahke ja naiselik.
  • Viie elemendi ring seekord kujutatud õie kujul. Meie elus mängivad olulist rolli viis elementi: tuli, maa, metall, vesi ja puu. Feng Shui järgi tuli toidab maad, maa toidab metalli, metall toidab vett, vesi toidab puud ja puu toidab omakorda tuld. Kõik need elemendid peaksid meie ümber olema tasakaalus, siis on tasakaalus ka meie elu.
  • Lõpmatuse sümbol kujutatud kuldsena, keskelt hõbedasena tähistab lõpmatut küllust. See sümbol peaks tähistama lõpmatut külluse materialiseerumist ja andma ka universumile sõnumi, et ta saadaks üha rohkem ja rohkem küllust.
  • Lootose õis on Jumalik lill, puhtuse, tarkuse ja jumaliku valgustuse sümbol. Feng Shui lootos sümboliseerib loovat jõudu ja vaimset õitsengut. Selle pungades on peidus väljendamatu potentsiaal. Lootos on üks võimsamaid talismane, Suur Buddha nimetab seda kõige sobivamaks märgiks kogu maakera elanikkonnale.
  • Valge lootoseõis sümboliseerib puhtust, selgust, täiuslikkust, selget meelt ja südant. See sümboliseerib ka probleemide selginemist.

Aseta mandala maal kodus või kontoris kõige nähtavamasse kohta, et seda võimalikult sagedasti näeksid. Iga kord, kui mandalat silmitsed keskendu sind kõnetavale sümbolile, palu mandalal tuua sinu ellu just neid väärtusi, mida soovid oma ellu kutsuda.

Kõik mandala maalid kuuluvad autorile ning neid ei ole mingil viisil õigus kasutada ilma autori loata.
Kui soovid mõnda mandala maali reprodutseerida mistahes viisil, võta palun eelnevalt autoriga ühendust.
Piltidel on illustratiivne tähendus.

Title

Go to Top